Haber

AK Partili gençlerden Kızılay’a ‘kan’ desteği

AK Partili gençlerden Kızılay’a ‘kan’ desteği

İSTANBUL – AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları’nın genç üyeleri, Kızılay’ın azalan kan stokunu desteklemek için Çekmeköy’deki Madenler Meydanı’nda kurulan Kızılay kan bağışı noktasında kan bağışında bulundu.

AK Partili gençler, Türk Kızılayı’nın azalan kan stoğuna destek için bir araya geldi. AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları’nın genç üyeleri, Çekmeköy’deki Madenler Meydanı’nda bulunan Kızılay kan bağışı noktasında toplu halde kan bağışında bulundu. AK Parti Gençlik Kolları İstanbul İl Başkanı Muhammed Cem Çekerek de kan bağışında bulundu.

“Çekmeköy’den meşale yaktık”

AK Parti Gençlik Kolları İstanbul İl Başkanı Muhammed Cem Çekerek, “Kızılay’ın açıklamasına göre ülkemiz genelinde kan stoklarının kritik seviyelere düştüğünü üzüntüyle öğrendik. AK Gençlik İstanbul ailesi olarak buna seyirci kalamayız. AK Gençlik İstanbul ailesi olarak yetersiz kan stoğundan acil şifa bekleyen hastalarımızın olumsuz etkilerine.Bugün başkaları için acildir.Yarın kan ihtiyacının bize veya yakınlarımıza olma ihtimali yüksektir.AK olarak Gençler ailesi olarak her zaman toplumsal duyarlılık ve dayanışmaya katkıda bulunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.Bugün ülkemiz genelinde ulusal kan stokları kritik seviyenin altına düşmüş durumda.Binlerce vatandaşımızın bu durumdan etkilendiği duruma kayıtsız kalmamak için. AK Gençlik İstanbul ailesi olarak bugün itibariyle harekete geçtik.AK Gençlik ailesi olarak Çekmeköy Madenlerdeki Kızılay kan bağışı noktasında bir araya geldik.Bugün kan bağışında bulunacağız. Biz İstanbul’da Çekmeköy’den Fişeği yaktık. İnşallah başta teşkilatımız olmak üzere tüm vatandaşlarımız İstanbul’un 39 ilçesindeki Kızılay noktalarında kan bağışı sürecini başlatıyorlar. Önümüzdeki günlerde AK Gençlik ailesindeki tüm kardeşlerimizi, dostlarımızı, tüm vatandaşlarımızı ve sorunu olmayan herkesi kan bağışında bulunmaya, Kızılay kan bağışı merkezlerine gitmeye davet ediyoruz” dedi. .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu