Teknoloji

Steam Güncellemesinin Son Sürümü Beta Olarak Yayınlandı

uzun zamandır betada Steam güncellemesinin son sürümü Yayınlandı. Beta sürümünü kullanıyorsanız, artık en son sürüme yükseltebilirsiniz. Detaylar burada.


İlginizi çekebilir:  Steam Next Fest: 2023 Yaz Tarihleri ​​Açıklandı


İlk olarak 2003 yılında hayatımıza giren Steam biz oyunseverler için vazgeçilmez bir konumdadır. Yılların artması bizleri üzse de yine de nispeten uygun fiyatlara oyun alabiliyoruz. Öte yandan Valve, yıllardır yaptığı güncellemelerle mağazanın genel görünümünü değiştirmeye ve modernize etmeye devam ediyor.

Steam Güncellemesinin Son Sürümü Beta Olarak İndirmeye Açıldı

Geçtiğimiz günlerde beta testçileri tarafından yapılan geri bildirimlerle oluşturulan yeni güncelleme ile pek çok özellik kullanıma sunuldu.

Genel kullanıcı deneyimini geliştirmenin yanı sıra, görünüm yine eskisinden daha çağdaş. Bu, bildirimlere baktığımız kısmı içerir. Öyle ki ilk etapta bakmamız gereken bildirim gelirken ‘tümünü görüntüle’ye tıkladığımızda diğerlerine veya tercihen daha eskilere bakmak mümkün oluyor.

Oyun esnasında Shift+Tab tuşlarına basarak ulaştığımız arayüz artık daha gelişmiş bir kullanım sunuyor. Bu ekranı kendi kullanım tercihlerimize göre özelleştirebiliriz. Örneğin, sohbet bölümünü, başarı ilerlemesini, kılavuzları, tartışmaları ve çok daha fazlasını mümkün olan en hızlı biçimde erişilebilir hale getirebiliriz.

Beta sürümüne gelen sürümle birlikte Notlar özelliğini kullanıma sunan Steam, zengin metin biçimlendirmesi ve yatay tabanlı olarak oyuncuların oyuna özel notlar almalarına olanak sağlıyor. Ek olarak notlar, Steam Destesi de dahil olmak üzere birden fazla cihaz arasında senkronize edilir.

Mac ve Linux kullanıcıları da bu güncellemeden yararlanacak çünkü Steam artık kullanıcıların bu platformlarda donanım hızlandırmayı etkinleştirerek daha akıcı animasyonlar ve daha duyarlı bir kullanıcı arabirimi sağlamasına olanak tanıyor.

orhangaziajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu