Teknoloji

Racing Game F1 Manager 2023 Konsollar ve PC için Duyuruldu

 
Frontier Developments, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam, Epic Games Store) için F1 Manager 2023’ü duyurdu. Şu an için bir çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Ayrıca kısa bir tanıtım videosu da yayınlandı. Tanıtım videosu başlar başlamaz bize bir miras anlatılıyor ve aracın iç özellikleri ekranda gösteriliyor. İlerleyen sahnelerde ise kararlarımızın kaderimizi etkileyeceğinden bahsediliyor.
 
Oyun açıklaması şu şekilde: Formula 1 heyecanı, yeni sezonla birlikte F1 Manager 2023’te hayat buluyor. 23 yarış, 6 F1 Sprint yarışı, yeni araçlar, Las Vegas sokak pisti dahil yeni pistler, yeni pilotlar, yeni zorluklar… Efsanevi mesleğiniz burada başlıyor.
 
F1 Manager 2023, güçlü ve ayrıntılı yönetim araçları, pürüzsüzleştirilmiş yarış grafikleri, yoğun gerçeklik duygusu ve ayrıca kendi kurallarınızla çağı yeniden yazabileceğiniz yepyeni bir oyun modu ile istediğiniz F1 kadrosunu benzersiz bir şekilde kontrol etme fırsatı sunuyor. . Resmi F1 2023 sezonunda ve sonrasında verdiğiniz kararlarla grubunuzu ön plana çıkarın.
 
Tanıtım videosu
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu