Haber

Kayseri Büyükşehir’den depremzedelere sıcak yemek ikramı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkisi altına alan ve yüzyılın deprem felaketi olarak nitelendirilen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin ardından arama kurtarma çalışmaları başta olmak üzere bölgeye desteğini ivedilikle ulaştıran Büyükşehir Belediyesi, bölgeyi iyileştirmeye devam ediyor. depremin yaraları.

Bu kapsamda Önder Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatı doğrultusunda deprem bölgesinde çalışmalarını özverili bir şekilde alt yapı faaliyetleri, temizlik, barınma ve lojistiğin yanı sıra gıda, giyecek ile sürdüren Kayseri Büyükşehir Belediyesi, ve diğer ekipman takviyeleri ve setleri, Kahramanmaraş’ta kurduğu yemek standında bölge halkına her gün sıcak yemek ikram ediyor. teklifler.

Mobil mutfakları ve aşçı ekibiyle kesintisiz sıcak yemek hizmeti veren Kayseri Büyükşehir, KAYTUR ile sıcak yemek dağıtım noktalarında faaliyetlerine devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi’nin her gün binlerce kişiye sıcak yemek sağlayan aşevinden bölgedeki depremzedeler ve depremin yaralarını sarma çalışmalarına katılan işçi ve gönüllüler yararlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu