Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu’nun “Gerekirse 16’lı masa kurarım” sözleriyle alay etti.

28’inci dönemin ilk AK Parti Kümelenme Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “6’lı masa değil, Türkiye’nin aydınlanması için gerekirse 16’lı masa kurarım” sözleriyle alay etti. . Erdoğan, “6’lı masaydı, şimdi 16’lı masa. Yetmedi. Daha da fazlası gerekiyor. Masada ortakları çoğaltmak mümkün değil. Millet irade istiyor.” sözlerini kullandı.

“DAVA DOSTLARIMA TEŞEKKÜR EDERİM”

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle: “Meclisimizin yeni yasama döneminin ve küme toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Yeni seçilen milletvekillerimizi tebrik ediyorum. Rabbimden başarılar diliyorum. Sayın milletvekillerime şükranlarımı sunuyorum.” Kümemizin ilk toplantısı nedeniyle seçimleri zaferle taçlandıran meslektaşlarımız.

“DEPREM MAĞDURLARININ DESTEKLERİNİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ”

15 Temmuz gecesi darbecilere karşı direnirken kurduğumuz Cumhur İttifakı, seçimlerle birlikte günden güne daha da güçlendi. Cumhur İttifakı olarak vatan bekasını zirvede tutmaya devam edeceğiz. Deprem bölgesindeki kardeşlerimizin takviyelerinin asla unutulmayacağının bilinmesini isterim.

“YALAN SÖYLEYEREK HİÇ BİR YERE ULAŞMAZSINIZ”

Ne diyordu, altı masa diyordu. Şimdi gerekirse ’16 masa’ diyor, yetmez, daha da artırmak lazım. Masada ortakları çoğaltmak sonuç vermez. Bu millet ister irade isterse çalışma ister. Dolandırıcılıkla, yağmayla bir yere varamazsınız. “

Detaylar geliyor…

arnavutkoyajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu